Překlady do francouzštiny

Překlady do francouzštinyPoskytujeme profesionální překlady do francouzštiny. Náš tým překladatelů se skládá z rodilých mluvčích francouzského jazyka. Kvalita překladů je tak zaručena rodilým mluvčím.

K technickým i odborným překladům obstaráváme korekturu navíc zdarma pro zachování kvality služeb a spokojenosti našich zákazníků.

Nabízíme nejnižší ceny a kvalitu našich služeb. Naše agentura dále dbá na rychlost. Krátké překlady do francouzštiny jsme schopni vyhotovit do druhého dne.

Chci objednat překlad francouzštiny

Překlady do francouzštiny za nejnižší ceny

Nabízíme výhodné a nejnižší ceny na trhu. Poskytujeme výhodné slevy pro naše stálé zákazníky a partnery - se slevou až 20 % na veškeré překlady a korektury nejen do francouzštiny.

Soudní překlady do francouzštiny

Nabízíme soudní, úřední překlady do francouzštiny rodilými mluvčími a kvalifikovanými překladateli jmenovanými soudem k poskytování soudních překladů do francouzštiny s kulatým razítkem.

Naše hlavní výhody:

 • soudní překlady do francouzštiny za nejnižší ceny
 • kvalita překladů zaručena rodilým mluvčím a korekturou u technických překladů
 • expresní termín dodání překladu

Překlady s.r.o. - Agentura, se kterou jsme spoji síly: http://www.prekladysro.cz

Parlez-vous français? Že ne? Objednejte si tlumočení

Staré pořekadlo praví, že kdo neumí francouzsky, tak by radši neměl do Francie jezdit. My říkáme, že se tam klidně vydat můžete, ale tlumočení je lepší přenechat odborníkům. Francouzi jsou zkrátka na jiné jazyky citliví, a i když například vaší angličtině porozumějí, rozhodně se s vámi anglicky bavit nebudou. To už je lepší naučit se pár slovíček a frází francouzsky a zkusit štěstí s improvizovanou francouzštinou. Nehledě na skutečnost, že Francouzi jsou skvělí obchodníci a vyjednavači a pokud chcete dosáhnout rozumného výsledku, je třeba francouzštinu nepodcenit. Naši překladatelé jsou rodilí mluvčí a vědí, jak si poradit s celou řadou oborových překladů.

Umíme to

Ano. Jsme na naše reference opravdu pyšní, protože je na co. Překladům z francouzštiny a do francouzštiny se věnujeme pěknou řádku let a naši zákazníci se k nám vrací jak Napoleon do Francie. Jsou to stohy překladů, které máme za sebou a díky mnoha-oborovému zacílení jsme schopni nabídnout opravdu profesionální služby. Překlady dokumentů, prezentací, obchodních vyjednávání se znalostí lokálních odlišností. Francie je totiž největší ze všech států Evropské Unie a v různých částech země můžou panovat odlišnosti.

Ve Francii se dá strávit celý život

Pokud se ovšem naučíte francouzsky. A pokud to zvládnete, pak je vám Francie otevřená a nebudete vědět, kam zavítat dříve. Jestli začít vyhlídkou z téměř nejvyšší stavby světa – Eiffelovy věže, nebo si dopřát výhled z nejvyšší hory Evropy – Mont Blanc, kam ovšem nejede tak pohodlný výtah. Drtivá většina turistů míří do Paříže, metropole módy, umění a skvělé gastronomie. Co by to však bylo za návštěvu Paříže bez vstupu do jednoho z největších muzeí světa – Louvre a nepodívání se do očí skutečné Mona Lise. Ale byla by škoda sečkat jen v Paříži. Francouzská riviéra nabízí nekonečné možnosti nejen pro milovníky pláží a moře, ale i pro vyznavače filmového festivalu v Cannes. A co třeba údolí zámků na řece Loira, kde jsou všechna nejznámější „Chateau“ a každé místo, každý zámek či hrad nabídne svůj ojedinělý příběh? Pokud se již teď cítíte unavení dlouhou výpravou po Francii – a to jsme zdaleka neprojeli vše – pojďme si odpočinout při skleničce fantastického Champagne se zasněným pohledem do levandulových polí Provence.

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.