Výměna odkazů

Výměna odkazů zdarma

Výměna odkazů je možná pouze s weby zaměřujícími se na jazykové služby! Př.: překlady, korektury, tlumočení, výuka jazyků, příprava na studium v oboru jazyky atd.

Umístěte, prosím, nejdříve odkaz nebo nejlépe některý níže uvedený html kód na váš web a napište mi na e-mail: info@prekladyihned.cz a zároveň pošlete váš html kód. Vždy umisťujte pouze jeden odkaz, více odkazů na jeden web vyhledávače nepočítají.

Výměna odkazů - html kódy

1. odkaz<a href="http://www.prekladyihned.cz" title="Překlady">Překlady</a> - poskytujeme profesionální překladatelské služby, korektury a tlumočení.
2. odkaz<a href=http://www.prekladyihned.cz title="Překladatelské služby">Překladatelské služby</a> - překladatelská agentura Překlady Ihned.
3. odkaz<a href="http://www.prekladyihned.cz/soudni-preklady" title="soudní překlady">soudní překlady</a> - překlady se soudním ověřením rychle, kvalitně a levně.
4. odkaz<a href="http://www.prekladyihned.cz/korektury-textu" title="korektury textů">korektury textů</a> - korektury rodilým mluvčím nebo zkušeným jazykovým odborníkem.
5. odkaz<a href="http://www.prekladyihned.cz/tlumoceni" title="tlumočení">tlumočení</a> - konsekutivní a simultánní tlumočení a tlumočnické služby.

Kvalitní výměna zpětných odkazů

V rámci posílení webu a budování kvalitních zpětných odkazů, tedy odkazů především z homepage a ostatních podstránek webu, nabízím i možnost mimořádné výměny odkazů do patičky. Toto umístění vám přinese odkaz přímo z homepage, odkaz z ostatních důležitých stran webu s vysokým GTPR a odkaz z více než 300 stran webu.
Pozn.: Zde budou umístěny odkazy pouze na relevantní weby s vyšším GTPR a několikastránkový web. 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.