O nás

Překlady Ihned

je dynamicky se rozvíjející soukromá firma, která se zabývá překlady a korekturami do jiných jazyků. Překladatelství a korektury patří mezi naše hlavní služby. Překládáme obecné, odborné a soudní texty. Přeložíme cokoliv. V současné době se zabýváme i tlumočením, a to jak konsekutivním, tak i simultánním a expresním.

Naši zaměstnanci

jsou zkušení překladatelé s mnohaletou praxí. Současně spolupracujeme i s překladateli ze zahraničí. Předností našich překladatelů jsou praktické zkušenosti, spolehlivost, flexibilita a zachování důvěrnosti. Korektury provádí vždy rodilý mluvčí nebo zkušený jazykový odborník v daném oboru. Perfektně dokážeme vystihnout jazykovou terminologii daného překladu. Za naše překladatele ručíme stejně tak jako za kvalitu našich překladů.
 
V současné době pracujeme s několika evropskými jazyky, které jsou postupem času neustále obměňovány. Nejpřekládanější je anglický jazyk, poté německý a ruský.
 
Název agentury „Překlady Ihned“ slouží zároveň jako vizitka, která poukazuje na naše velmi rychlé služby. Potřebujete ihned něco přeložit nebo spěcháte na korekturu textu, který musíte zítra odevzdat? Žádný problém! Kontaktujte nás a my vám zajistíme krátké překlady (cca do 3 normostran) do 24 hodin, v akutních případech, pokud obdržíme text ještě dopoledne, i téhož dne! Svěřte text do našich rukou a my se o něj postaráme!
 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.