Nejlevnější překlady

Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

Jaké levné překlady nabízíme?

Nabízíme dlouhodobě nízké ceny na překlady do němčiny, angličtiny a češtiny, dále se nízké ceny vztahují i na překlady do ruštiny, ukrajinštiny a polštiny.

Výhodně a levně u nás naleznete nejen překlady a překlady v kombinaci s různými jazyky, ale i korektury a soudní překlady. Cenu překladů ovlivňuje několik faktorů. Pošlete nám proto prosím Vaši poptávku a my Vám rádi vyhotovíme přesnou kalkulaci.

Využijte našich nejnižších cen již nyní a staňte se našimi stálými zákazníky nebo partnery a užijte si ještě až o 20% nižší ceny!

Trocha historie

I po výrazné slevě v roce 2012, kdy byla celoročně cena za 1 normostranu textu 199 Kč převážně na jazyky angličtina a němčina, se stále řadíme do skupiny nejlevnějších agentur v ČR. Překlady je možné objednat pomocí online objednávky nebo e-mailem: info@prekladyihned.cz.

Pro více informací navštivte náš ceník služeb.

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.