Překlady do turečtiny

Překlady do turečtinyNabízíme výhodné překlady a překladatelské služby. Nabízíme překlady do turečtiny za bezkonkurenční ceny. Poskytujeme výrazné slevy pro studenty a stálé zákazníky nejen na překlady do turečtiny. 

Překlady do turečtiny nejčastěji využívají turisté nebo cestovní agentury, pro které pravidelně překládáme.

Poskytujeme nejrychlejší překladatelský servis. Krátké překlady do turečtiny dodáváme do druhého dne. Máme kvalifikované a zkušené překladatele. Spolehlivost je základním pilířem naší spolupráce. Nabízíme překlady do turečtiny rodilým mluvčím.

Chci objednat překlad turečtiny

Překlady do turečtiny - zaměření

Poskytujeme překlady do turečtiny nejrůznějších textů. Nejčastěji se zaměřujeme na:

 • obecné i odborné překlady do turečtiny
 • technické překlady
 • právní a soudní texty

Překlady do turečtiny poskytujeme nejčastěji v kombinaci s českým jazykem, ale i v kombinaci s ostatními jazyky.

Obchod jako životní styl

Když se ocitnete v Turecku, mluví na vás prakticky každý. A to úplně všude. Od malých dětí přes střední generaci až po staříky. A proč? Každý Vám chce něco prodat. Ale v Turecku se za každým prodejem skrývá příběh. Žádného Turka by nebavilo nalepit na koberec cenovku a počkat s novinami a „tureckou“ kávou až přijde turista, který jej koupí. Taková nuda. To se může stát jen v západní Evropě. V Turecku, kde už jsme prakticky jednou nohou v orientu, je nakupování a obchodování  především zábava. Od Osmanské říše až po dnešek, Turci vždy vynikali v obchodování, a to především proto, že si to umí užít. V západní kultuře musíme přečíst všechny New Age příručky, které nám říkají, že máme dělat to, co nás baví. Turci to nepotřebují, dělají to totiž odjakživa. Je velice zábavné zkusit si s Turky něco dojednat, ale pokud opravdu chcete uzavřít obchod, je dobré využít  tlumočení z turečtiny a do turečtiny, abyste se dobrali výsledku. A řekli bychom, že i tak si to můžete užít.

Vyzkoušejte nás…

Stejně, jako nás vyzkoušeli naši zákazníci před vámi a poskytli nám tak bohaté reference.  Překlady i tlumočení z turečtiny i do turečtiny nejsou úplně ojedinělou záležitostí, vždyť co by byli Turci, kdyby nezobchodovali celý svět.

Spolupracujeme aktivně s rodilými mluvčími a tím vám zaručíme autenticitu překládaných materiálů, ať už se jedná o obchodní schůzku, školení nebo překlad dokumentů.

Čas nejsou peníze

Alespoň ne v Turecku. Tam je čas na všechno a říká se, že než uzavřete nějaký obchod s tureckou stranou, vypijete hodně čaje. Turecké vnímání času se odehrává na jiné úrovni. Pro vaše turecké partnery bude vždy důležité, aby vás alespoň trochu poznali, navázali vztah  a přátelský kontakt. To však vyžaduje trpělivost, bez toho se nedá očekávat kvalitní, a už vůbec ne dlouhodobá spolupráce. V Turecku je vždy cena na prvním místě a teprve pak následuje kvalita. Cena je ústředním motivem příběhu, kolem kterého se staví celá konverzace. Abyste do příběhu zapadli i vy, počítejte se smlouváním. To je jednoznačná součást tureckého obchodování a rozhodně nemá smysl pokukovat na hodinky. Zkrátka, čas nejsou peníze.

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.