Překlady do srbštiny

Překlady do srbštinyNabízíme velice kvalitní a efektivní překlady do srbštiny. Překlady vyhotovují naši prověření překladatelé - převážně rodilí mluvčí. Nabízíme překlady a korektury do několika jazyků. Překlady do srbštiny patří k těm méně využívaným, ale přesto odvádíme svoji práci poctivě.

Naše překladatelská agentura se zaměřuje na rychlost, kvalitu a nízké ceny za překlady i korektury nejen do srbského jazyka.

Nabízíme výhodné slevy pro naše partnery (stálé zákazníky) a především pro studenty - až 20 % nejen na překlady do srbštiny.

Chci objednat překlad srbštiny

Zaručené výhody na překlady do srbštiny

Nabízíme spoustu výhod na překlady do srbštiny.
Zde je několik důvodů, proč přejít k nám a využít našich služeb:

 • dlouhodobě nízké ceny
 • výrazné slevy pro studenty a naše partnery
 • překlady do srbštiny dodáváme v expresních termínech

Srbsky se domluvíte. My srbsky tlumočíme

V Srbsku se domluvíte, i když nebudete chtít. A to z jednoduchého důvodu. Chtějí totiž oni. Srbsko, jedna z významných zemí na Balkánském poloostrově, je zemí otevřených srdcí, zemí, kde vám nabídnou to nejlepší, co mají a kde jazyk rozhodně není bariéra. Srbština je krajinná varianta srbochorvatštiny, která byla úředním jazykem v Jugoslávii do roku 1992. Od ustavení samostatného Srbska se pak vyvíjí srbský jazyk samostatně. Zajímavostí je forma písma. Ta je historicky navázána na přijetí křesťanství v raném středověku. Zatímco například Chorvaté se přiklonili k Římu a ke katolické církvi, přijali tak jako písmo latinku. Avšak Srbové se přimknuli více k východní formě křesťanství a s tím i k cyrilici, která se jako varianta používá v Srbsku dodnes. Když se chce, všechno jde, tedy i s cyrilicí, ale profesionální tlumočení je lepší s rodilými mluvčími, kteří mají zkušenosti a znají lokální specifika.

Jsme dobří

I když se to nezdá, překlady ze srbštiny a do srbštiny mají svou důležitost a přispívají k  obchodnímu ruchu. Spolupráce se Srbskem v posledních letech velmi stoupá a vzájemně jsme si významnými obchodními partnery, především na poli dovozu a vývozu. Díky ekonomické stabilitě máme stálé zákazníky a tím i skvělé reference, protože dlouhodobě spolupracujeme s rodilými mluvčími a jsme schopni obsáhnout různé obory.

 Věděli jste například, že z ČR se do Srbska ze všech vývozních artiklů nejvíc exportují vozy Škoda, ale zároveň ze Srbska do ČR se nejvíc importují díly do aut?

Srbsko blízké a vzdálené

Je rozhodně zemí, kam se stojí za to vydat, a to především na dovolenou. I když se může zdát méně atraktivní, protože nemá moře a nemá alpy, opak je pravdou. Zde zanechali stopu Římané, Turci a mnoho dalších významných kultur. Ať se již vydáte za poznáním měst nebo za krásami přírody, Srbsko na vás dýchne jakousi nostalgií po nezglobalizovaném světě. I když samozřejmě i zde si dáte svého oblíbeného Big Maca, což by ovšem na pozadí tradiční srbské kuchyně byl kardinální omyl.

Ochutnali jste někdy Ajvar? Slyšeli jste o antické památce Caričin grad? Víte, že Nikola Tesla byl Srb? Srbsko nabízí mnohem více, než by člověk čekal.

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.