Překlady do španělštiny

Překlady do španělštinyNabízíme překlady do španělštiny kvalitně a za výhodně nízké ceny. Naší předností je kvalita našich služeb a expresní vyhotovení.

Staňte se našimi stálými zákazníky a získejte od nás slevu až 20 % na veškeré naše služby. Nabízíme překlady do španělštiny rodilými mluvčími, a tak ručíme za kvalitu.

Krátké překlady do španělštiny dodáváme do druhého dne. Překlady posíláme elektronicky i doporučeně poštou.

Chci objednat překlad španělštiny

Překlady do španělštiny se u nás vyplatí

Na překlady do španělštiny nabízíme především tyto výhody:

 • trvale nízké ceny
 • výhodné slevy pro naše stálé zákazníky
 • kvalita našich služeb

Korektury španělštiny

Nabízíme korektury španělštiny rodilými mluvčími nebo zkušenými odborníky. Korektury španělštiny jsou u nás často využívané, proto nabízíme výhodné ceny.

Naše hlavní výhody

 • korektury španělštiny rodilým mluvčím nebo jazykovým specialistou
 • výhodné a nízké ceny především pro studenty
 • expresní dodání - elektronicky i poštou

Spojili jsme síly s agenturou Překlady s.r.o.

Hola! Španělština volá. Vy se bavíte, my tlumočíme

Španělsky mluví asi 410 milionů rodilých mluvčích na celém světě, takže se prakticky nestane, že by se někdo nedostal se španělštinou do styku. Právě proto, že je druhým nejpoužívanějším jazykem na celém světě a když se podíváme na mapu, tak asi i nejrozšířenějším, můžeme očekávat celou řadu nářečí, slangů, dialektů a lokálních specialit. A nejedná se jen o Paellu, výtečný španělský pokrm, který si v klidu dáte, zatímco my budeme tlumočit.

Z tohoto důvodu je tlumočení do španělštiny a ze španělštiny velmi precizní činností, kdy tlumočník či překladatel musí znát lokální specifika. Je totiž rozdíl, zkusit se domluvit s „mafií“ v Kolumbii na stavbě sítí pro mobilní operátory, v Mexiku přesvědčit pány v Pepe Lopez, aby vyráběli víc Tequilly nebo diskutovat o vývozu olivového oleje ze španělské Sevilla či jiných oblastí.

Mi casa es su casa aneb Jako doma

Tak se totiž u nás cítí všichni naši zákazníci. Stačí projít reference a bude vám zřejmé, že jsme jazykovým domovem pro celou řadu dlouhodobých klientů. A samozřejmě k tomu přispívají naše excelentní překlady ze španělského a do španělského jazyka. Našim odborným překladatelům z řad rodilých mluvčích jdou španělské překlady jako po másle. Pardon, v tomto případě po olivovém oleji – vzhledem k tomu, že více než 40% světové produkce olivového oleje pochází právě ze Španělska.

Ve šlépějích Gaudího

Když se řekne Španělsko, komu by se nevybavily alespoň pláže Costa Brava. Avšak to by bylo strašně málo. Španělsko dalo světu mnohem víc než jen plážovou dovolenou a olivový olej. Za zmínku určitě stojí jedna z nejkrásnějších staveb na světě, chrám Sagrada Familia v katalánské Barceloně. Je nejvýznamnější stavbou slavného architekta Antonia Gaudího, který práce na chrámu započal v roce 1882. Chrám byl vysvěcen až v roce 2010, i když stavební práce trvají dodnes. Dokončení se odhaduje na rok 2026, ale již dnes, když vstoupíte do chrámu, případně se necháte vyvézt výtahem na jednu z jeho věží, budete mít jedinečný zážitek z neuvěřitelné atmosféry, která v chrámu panuje. Unikátní architektonické prvky, které moderním způsobem přináší křesťanskou symboliku, vypovídají o architektově kreativitě a genialitě. A podnítí-li to váš zájem o Gaudího díla, stravte v Barceloně pár dní a oddejte se španělskému či katalánskému duchu.

 Hasta la vista

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.