Překlady do italštiny

Překlady do italštinyPoskytujeme profesionální překlady do italštiny a korektury italského jazyka. Poskytujeme překlady z i do italštiny na profesionální úrovni. Nabízíme překlady obecných, odborných, technických, ale i právních a soudních textů.

Překlady do italštiny rodilým mluvčím a za výhodné ceny.

Naše agentura dbá na rychlost vyhotovení překladů, korektur i dalších našich služeb. Krátké překlady do italštiny dodáváme do druhého dne bez ovlivnění kvality překladu.

Chci objednat překlad italštiny

Proč překlady do italštiny právě od nás?

Na dnešním trhu existuje několik překladatelských agentur. Proto nabízíme tyto výhody, v kterých se lišíme od ostatních:

 • naším hlavním cílem je rychlost
 • dále klademe vysoké požadavky na kvalitu
 • především dodržujeme nízkou cenu
 • výhodné ceny pro naše stálé zákazníky a studenty

Korektury italštiny

Naše agentura se zaměřuje na rychlost, kvalitu, spolehlivost a hlavně nízkou cenu.

 • korektury italštiny rodilým mluvčím
 • nízké ceny
 • výhodné slevy pro studenty a stálé zákazníky

Italsky chce mluvit každý. My dokonce tlumočíme.

Kdo by neznal alespoň něco z italské kultury, kuchyně, jazyka či designu, tak jako by nebyl. Země, která dala světu Ferrari, Pizzu Margharita a Tiramisu. Řím, kde na každém kroku naleznete dechberoucí stavbu, fontánu či schody, město, kde na vás dýchne někdejší atmosféra gladiátorských zápasů v Koloseu stejně intenzivně jako vůně v italské restauraci. Obrovský kus římské a italské historie táhne návštěvníky z celého světa a snad není nikoho, kdo by si alespoň něco z Itálie nezamiloval a nechtěl se vrátit. A stejně tak otevřenost italského národa, tolerance ke všem pokusům alespoň něco vyjádřit italsky a laskavý úsměv nad ustálenými chybami. Avšak v tlumočení je lepší nechybovat. S Italy se sice lze jakkoliv domluvit, ale pokud se chcete dobrat výsledku, je lepší využít profesionálních služeb. Naši špičkoví překladatelé z italského i do italského jazyka, kteří zvládají i oborové překlady se Vám rádi budou věnovat.

Víme, co děláme

A vědí to i naši zákazníci. Naše reference jsou dlouhé jako Itálie sama. Obchodní ruch s Itálií je jedním z největších, a tak máme pořád co na práci. Překlady z italského nebo do italského jazyka jsou u nás na denním pořádku, proto máme  širokou základnu spolupracujících překladatelů, které nezaskočí žádný obor. Italština není jen jazyk. Je to něco jako životní styl. S „parlo italiano“ totiž začíná nekonečný příběh objevování všeho italského, z kterého se už nikdy nechcete vrátit.

Sonety Lauře

Jedním z největších lyriků všech dob byl Francesco Petrarca. Slavné Sonety Lauře, jež opěvují její krásy a svrchované vlastnosti jsou považovány za největší dílo. Laura, Petrarcova velká láska, byla zároveň jeho múzou, která mu pomáhala tvořit. Co však dnes víme o Lauře? Existovala vůbec? Nebyla jen výplodem básníkovy fantazie? Ve vlastním díle se nikdy její jméno neobjeví a vlastně o ní víme jen to, co o ní napsal Petrarca sám. Možná zčásti proto, že byl také kněz, možná i proto, že Laura byla podle toho, co píše vdaná žena. Laura však mohla být jen jeho vysněným symbolem, jeho básnickou imaginací. Většina z Petrarcova díla byla psána latinsky, avšak italština, která je z 90 % tvořena latinským základem, zůstává dodnes nejkrásnějším poetickým i milostným jazykem.

 

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.